پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس نیواستار 3011 FF

 

 

مشخصات عمومی پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس :

قــابـلــیت اتـصــــال بــه فن کـــوئــــــل
دارای صفحه دیجیـتال مدرن و پیشرفتــه با طراحی زیبا و کارکــردی کامـــلا هوشمنـد
مصرف انرژی معادل %۱۵ کمتر از پکیج های رایـــج با رانـدمان احتــراق ســـه ستــاره

این محصـــول به دلیل فن دار بودن و راندمـــــان بالا در تمام ساختمــــان های استانـــدارد تا متراژ ۱۷۰متر مربع (جهت مــدل ۲۶ll FF) و تا متــراژ ۲۷۰ متــــر مربــع( جهـت مدل ۳۰ll FF ) قابل استفـاده میباشـــد. صفحه نمایشــــگر دیجیتال آن اطلاعات و کـدهای خـطا مربـوط به قســـمت های مختلف دستــگاه را نمایش می دهد. لازم به ذکر است که این محصول بهترین نوع پکیج دیواری سیستم گرمایش از کف (UFH) می باشـــد.

 

پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس در مدل نیو استار با ظرفیت 30000

 

با تک مبدل گرمایشی، مجهز به محفظه احتراق بسته بوده و در زمره پکیج های ROOM SEALED دسته بندی می گردد. مجهز بودن این دستگاه به فن این توانایی را به دستگاه می دهد که تخلیه محفظه احتراق از گازهای حاصل از احتراق به وسیله نیروی فن انجام پذیرد که سبب ارتقاء تکنولوژی و ایمنی دستگاه می گردد.

همچنین وجود دریچه تامین هوای تازه امکان استفاده از دو دودکش مجزا (TWIN PIPE SYSTEMS) یکی جهت خروج دود و دیگری جهت تامین هوای تازه را نیز میسر ساخته است.. پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس دارای ، سیستم عیب یاب الکترونیک، سیستم ضد یخ زدگی، سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایش، سیستم ایمنی محدودکننده حداکثر دمای آب مدار گرمایش، مجهز به شیر گاز SIT مدل 845 SIGMA می باشد که توانایی مدولاسیون بسیار دقیق شعله را داراست و این قابلیت سبب گردیده مدیریت مصرف انرژی در این محصول به صورت ویژه ای انجام شود.

 

 

پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس نیواستار 3011

پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس نیواستار 3011

 

 

پکیج دیواری علاوه بر تامین آب گرم مصرفی در منزل ، آب گرم مورد نیاز برای شو فاژ ها را در زمستان فراهم می کند. استفاده از پکیج دیواری به نسبت آبگرمکن دیواری و سیستم شوفاژ خانه مرکزی مزایای بسیاری دارد .پکیج از نظر میزان صدا بسیار کم صداتر بوده و نوسانات دمای آب در آن اصلا محسوس نیست. روشن شدن و کارکرد آن در مقایسه با آبگرمکن و شوفاژ خانه مرکزی بسیار کم صداتر است و همه مهمتر راندمان آن در مقایسه با سیستم شوفاژ خانه مرکزی بسیار بالاتر است.از دیگر مزایای استفاده از پکیج ،اشغال فضای خیلی کم در مقایسه با سیستم آبگرمکن ایستاده و سیستم شوفاژ خانه مرکزی می باشد. ظرفیت پکیج گرمایشی با توجه به شرایط آب و هوایی، موقعیت ساختمان و نوع عایق بندی مشخص می شود، پکیج های 24000 برای متراژ تا 120 متر مربع، 28000 برای متراژ تا 180 متر مربع و مدل 36000 برای فضای 250 متر مربع مناسب می باشد. طبق مبحث 17 مقررات ملی ساختمان (1390) حداقل متراژ قابل تایید برای نصب پکیج در واحد آپارتمانی (مسکونی یا اداری ) 64 متر مربع می باشد و در غیر اینصورت تعبیه دریچه تامین هوای تازه جهت احتراق مناسب در محل نصب پکیج الزامی می باشد.

حداقل / حداکثر توان حرارتی ورودی 30 کیلو وات می باشد

حداقل / حداکثر توان حرارتی خروجی 28 کیلو وات می باشد

محدوده دمایی مدار گرمایش مرکزی 30-80 درجه سانتی گراد می باشد

حداکثر فشار کاری مدار گرمایش مرکزی 3 بار می باشد

حداکثر فشار آب ورودی10 و حداقل فشار آن 0.5 بار می باشد

حداکثر دمای آب گرم مصرفی30 و حداقل آن60 درجه سانتی گراد می باشد.

منبع انبساط 1/8 bar/l

حداقل دبی آبگرم بهداشتی  13.4 l/min

حداقل دبی آبگرم مصرفی 2-2.5 l/min

مشخصات برق ورودی (فاز/فرکانس/ولتاژ) 22.-230/50 v/hz/ph

حداکثر توان برق مصرفی 150 وات

اتصال مدار گرمایش مرکزی G3/4 inch

اتصال گاز G3/4 inch

اتصال آب سرد و گرم مصرفی G1/2 inch

مشاور فروش : 9174939001   

تلفن خدمات پس از فروش :   09175956580

دفتر فروش : شیراز ، چهار راه هوابرد به سمت چهار راه سرباز ، بعد از ساختمان بهزیستی ، ساختمان 2 طبقه ، نبش کوچه ، ورودی A، طبقه 2 ، واحد 4