آبگرمکن گازی ديواری بوتان مدل B3215I

 

گروه تاسیساتی شیراز تجهیز نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش پکیج دیواری بوتان – رادیاتور و آبگرمکن دیواری بوتان با افتخار به اینکه تاکنون رضایت مندی بسیاری از مصرف کنندگان عزیز را به همراه آورده در تلاش است تا بتواند با ارائه مطالبی مفید جهت استفاده از محصولات بخشی از دغدغه های مردم عزیز را برطرف نماید. در این بخش هدف ارائه اطلاعاتی جهت انتخاب و استفاده از آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3215i می باشد.

بطور کلی آبگرمکن گازی ديواری بوتان مدل B3215I بدلیل قابلیت کارکرد با کمترین فشار آب و راندمان بالای حرارتی، موجب صرفه جویی قابل توجهی در مصرف میزان آب و گاز می گردد.

آبگرمکن گازی ديواری بوتان مدل B3215I دارای شمعک دائم بوده که این شمعک مشعل را روشن نموده و آب گرم مورد نیاز را تامین می نماید.

نسل جدید آبگرمکن های بوتان موسوم به نسل چهارم در مطابقت کامل با آخرین استانداردهای اروپایی طراحی و تولید شده اند، به گونه ای که با ابعاد کوچک تر و مقاومت بیشتر در برابر املاح آب (در مقایسه با نسل های قدیمی تر) همزمان با عرضه در ایران، به اروپا نیز صادر می شوند.آبگرمکن گازی دیواری بوتان نسبت به محصولات مشابه خود در بازار از مزایای زیادی برخوردار است.

ویژگی های آبگرمکن گازی ديواری بوتان مدل  B3215I

 

تامین آب گرم فوری، دائم و فراوان

کم فشار

سه سال ضمانت

دارای کلیه استانداردهای داخلی و استاندارد کیفیت اروپا CE

دارای رده انرژی C

دارای شیر تنظیم دما و مقدار آب خروجی

امکان تنظیم شعله بصورت ولومی و پیوسته

مجهز به سیستم ایمنی کلید حرارتی روی مبدل و کلاهک تعدیل

کنترل هوشمند شعله و بهره گیری از سیستم ماژولا

مجهز به سیستم آیوناز و کنترل هوشمند

بدون شمعک و دارای سیستم جرقه زن خودکار

مصرف بسیار کم گاز

قابلیت کارکرد با گاز شهری و گاز مایع

برخوردار از فن آوری روز دنیا

نصب رایگان

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3215

 

گارانتی و خدمات پس از فروش آبگرمکن گازی ديواری بوتان مدل  B3215I

 

آبگرمکن گازی ديواری بوتان مدل B3215I دارای 3 سال گارانتی، توسط شرکت بوتان می باشد، ضمن اینکه نصب کلیه آبگرمکن های بوتان بصورت رایگان بوده و فقط توسط خدمات پس از فروش مجاز شرکت بوتان انجام می پذیرد.

مشاور فروش : 9174939001

دفتر فروش : شیراز ، چهار راه هوابرد به سمت چهار راه سرباز ، بعد از ساختمان بهزیستی ، ساختمان 2 طبقه ، نبش کوچه ، ورودی A، طبقه 2 ، واحد 4