آبگرمکن گازی ديواری بوتان مدل B3118

 

گروه تاسیساتی شیراز تجهیز با اتکا به سال ها تجربه در زمینه فروش محصولات گرمایشی (پکیج دیواری ، رادیاتور ، آبگرمکن ) و سرمایشی (کولر گازی ، اسپلیت ) و با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص در زمینه فروش و خدمات آمادگی همکاری با پروژه های اداری و مسکونی را فراهم  می آورد. با توجه به اخذ کد نمایندگی گروه تاسیساتی شیراز تجهیز از شرکت بوتان افتخاری است برای این مجموعه جهت فروش و کلیه خدمات پس از فروش رادیاتور – آبگرمکن و پکیج دیواری بوتان که تمامی امور ذکر شده توسط این مجموعه انجام می شود.

بطور کلی آبگرمکن گازی ديواری بوتان مدل B3118 بدلیل قابلیت کارکرد با کمترین فشار آب و راندمان بالای حرارتی، موجب صرفه جویی قابل توجهی در مصرف میزان آب و گاز می گردد. لازم به ذکر است که متراژ بالاتر از 130 متر مربع آبگرمکن بوتان B3118 یا B3218i مورد استفاده قرار می گیرد. شما میتوانید وجه تمایز این دو آبگرمکن را در صفحه مورد نظر آن مشاهده نمایید.

آبگرمکن گازی ديواری بوتان مدل B3118 دارای شمعک دائم بوده که این شمعک مشعل را روشن نموده و آب گرم مورد نیاز را تامین می نماید.

نسل جدید آبگرمکن های بوتان موسوم به نسل چهارم در مطابقت کامل با آخرین استانداردهای اروپایی طراحی و تولید شده اند، به گونه ای که با ابعاد کوچک تر و مقاومت بیشتر در برابر املاح آب (در مقایسه با نسل های قدیمی تر) همزمان با عرضه در ایران، به اروپا نیز صادر می شوند.آبگرمکن گازی دیواری بوتان نسبت به محصولات مشابه خود در بازار از مزایای زیادی برخوردار است.

 

ویژگی های آبگرمکن گازی ديواری بوتان مدل  B3118 

 

 

تامین آب گرم فوری، دائم و فراوان

کم فشار

سه سال ضمانت

دارای کلیه استانداردهای داخلی و استاندارد کیفیت اروپا CE

دارای رده انرژی C

دارای شیر تنظیم دما و مقدار آب خروجی

امکان تنظیم شعله بصورت ولومی و پیوسته

مجهز به سیستم ایمنی کلید حرارتی روی مبدل و کلاهک تعدیل

کنترل هوشمند شعله و بهره گیری از سیستم ماژولا

مجهز به سیستم آیوناز و کنترل هوشمند

بدون شمعک و دارای سیستم جرقه زن خودکار

مصرف بسیار کم گاز

قابلیت کارکرد با گاز شهری و گاز مایع

برخوردار از فن آوری روز دنیا

نصب رایگان

آبگرمکن دیواری بوتان B3118

 

گارانتی و خدمات پس از فروش آبگرمکن گازی ديواری بوتان مدل  B3118

 

 

آبگرمکن گازی ديواری بوتان مدل B3118 دارای 3 سال گارانتی، توسط شرکت بوتان می باشد، ضمن اینکه نصب کلیه آبگرمکن های بوتان بصورت رایگان بوده و فقط توسط خدمات پس از فروش مجاز شرکت بوتان انجام می پذیرد.

مشاور فروش : 9174939001

دفتر فروش : شیراز ، چهار راه هوابرد به سمت چهار راه سرباز ، بعد از ساختمان بهزیستی ، ساختمان 2 طبقه ، نبش کوچه ، ورودی A، طبقه 2 ، واحد 4